• Novo
FTTH Fuziju Spojnicu Kit Komshine FX35 Splcier+ 1310/1550nm 30/28dB OTDR +Moć Metar+Laser Izvor+Vizuelni Krivica Lokator/VFL

FTTH Fuziju Spojnicu Kit Komshine FX35 Splcier+ 1310/1550nm 30/28dB OTDR +Moć Metar+Laser Izvor+Vizuelni Krivica Lokator/VFL

Stupnjevi:
KM 3697.50

Iznos
Tova je dostupna


Brodovi u 24h preko TNT/DHL/Fedex, to Brzo
KOMSHINE FX35 Fuziju Spojnicu Kit m/ Cleaver + KOMSHINE QX40 Dvojno talasnu dužinu 1310/1550nm 30/28d B OTDR + Optički Moć Metar + Optički Svjetlo Izvor + Vizuelni Krivica Lokator
Sasvim Novo.
Sve stvari dolaze s 1-Godine-Garancija
Sve stvari dolaze u potpunosti Kalibrisana
1 : KOMSHINE FX35 FUZIJU SPOJNICU KIT UKLJUČUJE :
Naprednim jezgru da jezgro vlakna profil poravnanja sistem(PAS) X/Y sjekire su prikazane u međuvremenu, Zuma da 304 puta 8. u ministarstvo odbrane. spoj put , 25. u ministarstvo odbrane. cijev-toplotni put Hig Visoke rezolucije istina boja za 5,7 cm LCD prikaži Četiri prikaži nacina, vlakna jezgro vidljiva Radnju 4000 grupe spoj rezultate Četiri prikaži nacina, vlakna jezgro vidljiva USB interfejs - za novosti + rezultat transferi Izgradio-u srednjoj kapaciteta bateriju, podršku 300 puta uplitanju i grijanje, da upoznaš jednog dana rada Dugo Electrode Životu, na 4000 puta Tri Uplitanju nacina : auto, pola-auto, priručnik Blizu štit spoj automatski, Blizu grijač poklopac vrućine automatski godinu dana Garancija
Specifikacije :
Važećim vlakna
SM MM DS NZDS
Vlakna promjeru
Pokrovom promjeru : 80-150µm; Prevlaka promjeru : 100-1000µm
Vlakna računati
Samac
Vlakna rastvorio dužinu
12-16mm (Prevlaka promjeru : 250µm)
Pravi prosječna spoj gubitak
0.02 d B(SM), 0.01 d B(MM), za 0,04 d B(P), za 0,04 d B(NZDS)
Tipično vrijeme da spojimo
Tipično 9 sekundi (standard SM vlakna)
Gubitci
>60d B
Da spojimo mode
Auto Kalibraciju Normalno Poseban
Vlakna usklađivanje metod
Pedantan,Jezgra,Odevena Priručnik
Da spojimo program
53 (templet), 40(korisnik)
Cijev grijanje program
9 (templet),24(korisnik)
Cijev tipična grijanje vremena
Tipično 25 sec
Zaštite rukav dužinu
60mm, 40mm
Skladištenje spoj rezultat
4000 rezultate, 20 parametar po rezultat
Vlakna sliku zuma
300 X (X ili Y pogled),150 X (X i Y pogled)
Baterija kapaciteta
Tipično 160 ciklusa (spoj/cijev vrućine sa unutrašnje Li-baterija)
Monitor
Za 5,7 cm boja LCD monitor
Napetost test
2 N
Electrode život
4000
Terminala
USB
Napajanje
AC 100-240 V sa AC adapter Unutrašnje Li-baterija (7800m AH) DC JE 13,5 V
Operativni stanju
0-5000m nadmorske visine, -10-50 O C Max vetar brzinom od 15/s.
Dimenziju
150mm(Ne)×150mm(P)×150mm(H)
Težine
2.55 Kg bez baterija,3.05 Kg uključujući baterija
2 : KOMSHINE QX40 Dvojno talasnu dužinu 1310/1550nm 30/28d B SM OTDR Sa FC/UPC + SC/UPC + LC/UPC ukršteni konektori UKLJUČUJE :
1310/1550nm 30/28d B 4 cm, na otvorenom-pojačani zaslonu – najveće u ručku industrije 12 sati autonom Grubo dizajn je izgradio za izvan postrojenja
* Boja Prikaži sa Dodirni Ekran *
* Brodova u 24 Sata preko Fedex express *
Pođi sa FC Adaptors *
* Engleskog Jezika *
* Rezultate Analize Softeware *
Osobine : Važećim vlakna : SM talasna dužina : 1310/1550nm da 32/30d B Srednjoj Dinamika Domet Udaljenost Udaljenost : 4,8,16,32,64,128,256 km Puls sa : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns 3.5 cm TFT-LCD (dodirni ekran) USB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active Sync kapacitet Memorije >800 tragove ugrađeni litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom život Pogled : Boja LCD godinu dana Nalog
Specifikacije :
Model = QX40 talasnu dužinu(nm) = 1310/1550 Dinamika domet(d B) = 32/30 Puls širina (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Prikaži 3.5 cm TFT LCD dodirni ekran Događaj slijep zoni (m) = 8 Slabo slijep zoni (m) = 10 Ravnomjernost (d B/d B) = mozda, hvaia! javit je 0,05 d B/ d B Gubitak prag (d B) = je 0,05 Gubitak rezoluciju odnos (d B) = 0.01 Uzoraka rezoluciju odnos (m) = 0.125 do 8 Uzoraka trenutku = 32k Udaljenost neizvjesnosti (m) = mozda, hvaia! javit(1 m + 5×10 -5 × udaljenost + uzoraka interval) Udaljenost prostor (km) = 0.3 to180 kapacitet Memorije o trag = SD Kartice (4 G), > 10000 komade Trajanje mjerenja = Definisana od korisnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, i 3min su selectable Optički interfejs = FC/UPC Podatke interfejs = USB interfejs, SD kartice interfejs Vizuelni Krivica Lokator = Dostupne Energije = Litijum baterija; nastavlja da radi trajanje ≥ 8 sati Garancija period = 12 mjeseci
Standard Paket :
QX40 OTDR
FC UPC ukršteni konektori
SM Optičke Patch Vrpcu FC-SC 1 M
Testiranje & Kalibracija Izvještaj
AC/DC adapter
Kvalitet sertifikat
Trag analizu softver(CD)
Unutrašnje Baterija
Korisničko Uputstvo
Nosi Slučaj
3 : Mini Optički Moć Metar + Mini Svjetlo Izvor + Vizuelni Krivica Lokator UKLJUČUJE :
- 1. Šest wavelenghts Optički Moć Metar za SM & MM
- 2. Dvostruka talasnim dužinama 1310/1550nm Optički Svetlost SM
- 3. Džepu veličine Vizuelni Krivica Lokator
- 1 Godinu Proizvođač je Garancija
Vezana Proizvoda
1. Fuzija Spojnicu / Vlakna Uplitanju Mašina Kom Shine

Više informacija

:
komshine
:
FX35 Fuziju Spojnicu OTDR+QX40 OTDR
Tipično vrijeme da spojimo :
8 sekundi
Cijev tipična grijanje vremena :
25 sekundi
Garancija :
1 godina
Electrode život :
2500 denis
Poravnanja :
Jezgro-Core & Obučene - Obučene Poravnanja
Jednak :
Fujikura fsm70s vlakna uplitanju

Najbolje ponude u kategoriji

FC UPC Veza 1260~1650nm 2x2 u Potpunosti Optičke Prekidač

KM 147.00

2x2 u Potpunosti Optičke PrekidačKarakteristikePočetni Gubitak UbodnaŠirom Talasnu Dužinu DometNizak CrosstalkSrednjoj Stabilnost, Visoko PouzdanostEpoksibesplatno na Optičkom PutPrijavuČOVJEKR&D u LaboratorijuSistem Za PraćenjeNe možeš da pohvataš OADMPredstavaParametre2×2 optički prekidačTestiranje talasnu dužinunm630 / 650 / 780 / 850 / 980 / 1064 / 13101310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650Ubodna Gubitakd BTip : 1.0 Max : 1.3Tip : 1.0 Max : 1.2Gubitcid BMM≥30 SM≥50Crosstalkd BMM≥35 SM≥55PDLd B≤Je 0,05WDLd B≤Za 0,25TDLd B≤Za 0,25Repeatabilityd B≤Mozda, hvaia! javit 0.02Napajanjev3.0 ili 5,0Životnoputa≥10 7Prekidač Vremenagđice≤8Prijenos Energijem W≤500Operativni Temperatura° C40~+85Skladište Temperatura° C4 0~ +85Težineg16Dimenzijumm(Ne)27.0×(P) Je 12,6×(H)8.0 (mozda, hvaia! javit za 0,2 mm)Iznad specifikacija su za uređaj bez konektorKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

15 Metara LC-SC Optički Kabl 10G MultiMode Dupleks Patch Vrpcu OM3 50/125

KM 35.98

Ovo multimode 50 / 125um dupleks optičke patch kablovi su raskinula sa LC optičke ukršteni konektori na oba kraja (LCLC) Zvao Lucent ukršteni konektori, Malo ukršteni konektori ili Lokalne ukršteni konektori, ti pukne u ukršteni konektori su obično se koristi za srednju gustinu veze i u skladu s aparata i igrati uređaje poput SFP modula i XFP transceivers.Naš opsežne domet vlakna patch kablovi su raskinula sa državnimumetnička ukršteni konektori i dostupan u kombinaciji od ST, UO, LC i MTRJ s PC, UPC ili BRODU poljski tipovima da upoznam tvog standarda ili običaj konfiguracije...

Visokog Kvaliteta HD-SDI optički medija pretvarač Vlakana za HD SDI Odašiljač & Prijemnik-Video i Audio signal preko vlakna 1 par

342.00 -18 % KM 280.00

Visokog Kvaliteta & Visokim PerformansamaHDSDI da optičke Medija pretvarač, Video / Audio podataka preko vlaknaSlobodna Isporuka & Brzo IsporukaPregled : Ovaj proizvod nam je tek razvijena HD SDI Optički, proizvod koriste najnaprednija sve digitalnog video i optičke prijenos tehnologija, digitalni signal HDSDI, HD signal formate sa 19,4 Mbps da 1.485 Gbps da 2.97 Gbps, sistem podržava SMPTE292, SMPTE259 M, signal SMPTE297 M, SMPTE305 M, SMPTE310 M i DVBOVAKO (EN500839) .Osobine : Ga podržava maksimalna rezolucija do 1920 * 1080 I @ 60 Hz; Podršku digitalni signal 19.4 Mbps(SDSDI) & 1.485 Gbps(HDSDI)...

1 Par 2 Komada/mnogo 1 Kanal Video Optički Pretvarač 1V1D Optičke Video Optički Odašiljač & Prijemnik 1CH +RS485 Podatke

KM 42.90

1 Par 2 Komada / mnogo 1 Kanal Video Optički Pretvarač 1 V1 D Optičke Video Optički Odašiljač & Prijemnik 1 CH +RS485 PodatkeProizvod Pregled : Video (+Obrnuti Podatke) optički pretvarač usvojiti napredne međunarodne digtal video i optičkivlakna prijenos tehnologije, i provesti prijenos od realnog vremena &sinhronizacija , neiskrivljenjei visokog kvaliteta da multikanal video singnal na jedinstvenomcore optičkog vlakna ...

SC-BRODU/DC-BRODU SM 1310/1550nm OTDR Mrtva Zona Eliminator, Vlakna Prstenje ,Optičke OTDR Lansiranje Kablovska

KM 134.25

KOMSHINE ODZE1000Optičke OTDR Lansiranje Kablovska / Vlakna Prstenje / OTDR Mrtva Zona Eliminator sa 1000 Metara Dužine* Knjigovodstveni Slučaj je Napravljen od strane SADu PELICAN : Vodootporna*, crushproof, i dustproof** Gumene brodu za dodatnu zaštitu ponasa kao oprsten pečat** Automatsko Izjednačavanju Pritiska Ventil stanja unutrašnjih pritisak, drži vodu iz** Nerđajućeg čelika hardvera**Slučaj je mogao da bude pod vodom pod 1 metar od vode za 30 minuta, u skladu sa IP67 testiranje parametre ** Brodova u 24 Sata ** Mi pružamo NAKON službe, Vaš aparat za etikete na Raspolaganju, MOQ : 1 Deo ** Veza Tip : FC / SC / ST / LC(UPC / BRODU) FC / SC / ST / LC(UPC / BRODU) *Dizajnirano za pomoć u testiranje optički kabl kad koristiš OTDR...

Slobodna isporuka 1310nm ili 1550nm 4 luku optički circulator SMF-28e optičkim vlaknima dužinu 1m 900um slobodi cijev sa FC/BRODU konektor

KM 390.00

Slobodna isporuka 1310nm ili 1550nm 4 luku optički circulator SMF28e optičkim vlaknima dužinu 1m 900um slobodi cijev sa FC / BRODU konektorKarakteristikePočetni gubitak ubodnaŠirom bend srednjoj izolacijiNizak PDLSporazum je u redu paketSrednjoj stabilnost i pouzdanostEpoksi besplatno optički putPrijaveCATV sustavTelekomunikacija mrežuMetro / Pristup mrežaOptička pojačaloTalasnu dužinu dodati / baciDisperzije kompenzacijuBiPravcu komunikacijeSpecifikacijaParametreJediniceSpecifikacijaOperativni talasnu dužinu Dometnm1310+ / 30 ili 1550+ / 301525~1610(C+SAM)Ubodna gubitak (12, 23 @λOp, Vrh, sve države izazvalo nepotrebne podjele)d B≤1.0≤1.2Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka (PDL)d B≤Za 0,2≤Za 0,25Izazvalo nepotrebne podjele Mode Disperzije (PMD)d B≤0.10≤0.10Izolacija (21, 32 @λOp, Vrh, sve države izazvalo nepotrebne podjele)d B≥50≥30Directivityd B≥50Gubitcid B≥50Moći srediti(CW)m W≤500Pigtail dužinum1.0 mozda, hvaia! javit 0.1Luke bojaLuke 1 : crna, Luke 2 i 3 : jasno (prirodni)Tensile TeretN≤5Operativni TemperaturaC0 do +70Skladište TemperaturaC40 da +85Naručio informacijeProizvodaLukeWavlengthVlakna tipCijevVlakna DužinuU / Iz KonektorOptička Circulator4=4 Luku31=131055=1550CL=1525~1610C+SAM0=SMF28e1=Golim vlakna2=900umslobodi cijev1=0.5 metara2=0.8 m3=1m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=SV.6=LCKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

ST332B VDSL Tester (ADSL,ADSL2+. READSL,VDSL2) xDSL Liniju Test Opremu DSL Fizički Sloj Test

KM 503.99

Osobine : Test predmete : ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL; VDSL2Brzo Bakra testove sa DMM (ACV, DCV, Loop i Izolaciju Otpora, Capacitance, Udaljenost)Podržava Modem emulation i preuzeti akciju prijava za InternetPodržava ISP prijavu (korisničko ime / lozinku) i IP Ping test (WAN PING Test, IAN PING Test)Podržava sve multiprotokol, PPPo E / PPPo A (LLC ili VCMUX)Povezuje da CO preko aligatora klip ili RJ11Puni Liion BaterijaSignala i Led alarm naznake (Niže Moć, PPP, IAN,x DSL)Podaci pamćenje funkcijeLCD prikaži, Meni operacijaAuto isključiti ako nema nikakvih operacija na tastaturiSkladu sa svim poznatim DSLAMsSoftver upravljanjaJednostavno, prenosni i novacspasioGlavni Funkcije : DSL Fizički sloj testModem Emulation (Zamijeniti korisnik Modem potpuno)PPPo E Zvati (RFC1683,RFC2684,RFC2516)PPPo A Zvati (RFC2364)Telefon FunkcijeDMM TestPing Funkcije (WAN & LAN)Podaci ubaciti u kompjuter i softver upravljanjaNamještaljka sistem parametar : backlight put, ugasi automatski put bez operacije, pritisnite ton,Reviziju PPPo E / PPPo A biranju osobina, korisničko ime i lozinku; vratiti fabrika vrednost i tako dalje.Provjeri opasno naponČetiri ocene uslugu sucu(Odlično, Dobro, u Redu, Jadni)Specifikacije : ADSL2+StandardimaITU G...

1 PC HTB-G-03-A gb / s Optičkog Medija Pretvarač 1000Mbps Jedan Način Dupleks SC Luku 20KM Vanjski Napajanje

22.50 -7 % KM 21.00

Osobine : · Pružamo dvojno SC vlakna veza i jedan UTP konektor· Potpuno Usklađeni sa IEEE802.3z / AB 1000 BaseT / SX / LX / ZX.· Autootkrivanje pola / pun dupleks režim prenosa za Tx luku· Autopregovore o 10 / 100 / 1000 Mbps stopa i AutoMDI / MDIX za Tx luku· Pružamo prekidač podešavanja za pola / pun dupleks režim prenosa za Fx luku· Produžiti vlakna udaljenost do 20km· 6 DOVEO prikaži za Moć, FDX / Pukovnik, FX (Veza / Čin), TX (Veza / Čin), FX 1000, TX 100· Lako da pogled je DOVELO pokazatelji pruža statlako praćenja aktivnosti mreže· Vanjski napajanje· Moć adapter : 5 V 2 APaket uključuje : 1...

Nivou od 25,5 W SM Dvojno Vlakna Wall-Montirane 10/100Mbps Brzo Ethernet PoE/PSE Medija Converters

KM 94.50

Nivou od 25,5 W SM Dvojno Vlakna WallMontirane 10 / 100 Mbps Brzo Ethernet Po E / PSE Medija ConvertersModel : PRVAKAPW001 NizPregledEveza je karakteristika bogat Po E Medija Converters transparentnost povezati bakra na vlakna dok pruža Moć nad Ethernet ( Po E ) da standardima na osnovu Po E i Po E+ skladu uređaje poput IP kamere, Vo IP telefone i bežični pristupne točke.Eveza PRVAKAPW001 niz wallmontirane medije converters su 10 / 100 Base T / TX da 100 Base FX Moć nad Ethernet (Po E) naprave da služi kao Izvor Energije Opremu (PSE),koja omogućava pretvarač pružiti moć da IEEE802.3af / u Po E standardu skladu sa Moćima Uređaje (Pd) koristeći uvrnuto par vezu...

2 Komada/Mnogo 10/100/1000Mbps Optičke Ethernet Medija Pretvarač Gigabite Jedan Način Jedan Vlakna sa 8 RJ45 UTP

KM 178.32

PrijavuOdnosi na spreman da porastu za 10 MILIONA produžena enterprise mreže signalu 1000 MPrimijeniti na slike, glas i druge multimedijalni podatke o integralnog transport mreže trenutkuOdnosi na kompjuteru signal prijenos treba povodom generalno se koristi za kompjuter prenos podataka mreže upoznati razne posao trebaPrimijeniti na kampusu vezom mreže, radio mreža i inteligentan stambena vezom vlakana na spratu vlakna u kući prijenos podataka sa prekidače i druge kompjuter mreže opremu može u kombinaciji da formiraju : lanca, zvijezda, prstentip mreže i druge mreža kompjuteraKarakteristike·Skladu sa IEEE 802.3 10 BazuT standard.Skladu sa IEEE 802.3 u 1000 BazuTX / FX standard·Skladu sa IEEE 802.3 X standard·10 / 100 / 1000 Mbps luku sa punim / pola dupleks autopregovaranje·Nazad pritisak protok kontrolu za punu dupleks·Uvrnutopar veza : ČVOR / HAB, ili da je promeniš (5 razredu UTP)·Nazad pritisak protok kontrolu za punu / pola dupleks IEEE802.3 X·Automatsko identifikacija MDI / MDIX krstline·Highnastup 155 Mbps pamćenje signalu·Skladu sa FCC, 15 sat ,Ro HS i CE MARKParametreProtokolIEEE802.3 10 BazuT standardIEEE802.3u 10 / 100 BaseTX / FX standardIEEE 802.3 d standard.IEEE 802.3 Q standard.Bend ŠirinaRJ 45 Luku : 10 / 100 / 1000 MbpsOperacija ModePun / Pola dupleks modeUkršteni konektoriUTP : RJ45Operacija ModePun / Pola dupleks modeDOVEO PokazateljiMOĆ, FPL,10 / 100, FRX, TRX , FDX.NapajanjeVanjskiDC48 V,DC24 V,DC12 V,DC5 VTransport : 1...

Informacije

Svi naši kupci radije ne propuštaju najbolje proizvode i rasprodaje, ali što je s vama? Ne propustite najbolje što sada možete kupiti. Kvalitativno i pouzdano od pouzdanog prodavača.